Recent Posts

  Ogloszenie masaz

  ogloszenie masaz

  OGŁOSZENIA Masaże Ogłoszenia drobne, Ogłoszenia kupię, ogłoszenia sprzedam, ogłoszenia wymienię, Praca Sprzedam Kupię.
  Ogłoszenia masażystów, którzy oferują różnego rodzaju masaże relaksujące i odprężające oraz kursy masażu. ezo- ogłoszenia, usługi ezoteryczne, targi.
  PRZED DODANIEM OGŁOSZENIA PRZECZYTAJ REGULAMIN!!! Przed każdym umieszczeniem komercyjnej reklamy uwzględnij rabaty dla forumowiczów!..

  Ogloszenie masaz tri Seoul

  A tekst o dyskrecji? Podchodze do pracy z wielka precyzja oraz odpowiedzialnoscia. Jakie macie jeszcze problemy z nowym hotfestival.info?
  ogloszenie masaz

  Ogloszenie masaz - journey Seoul


  Dyskrecja konsultacji i zabiegu jak i higiena masazysty sa czescia profesjonalnej etyki, wiec nie jest konieczne ich wyszczegolnianie - choc przed wypelnieniem karty klienta nalezy zastrzec, ze wszystko co powie klient jest objete tajemnica zawodowa, a przed przystapieniem do zabiegu po wypelnieniu karty umyc rece w gabinecie lub zdezynfekowac zelem, alkoholem czy mokra husteczka higieniczna lub wrocic do gabinetu i oznajmic klientowi, ze wlasnie umylismy rece i jestesmy gotowi do zabiegu. Szukam Anatomii funkcjonalnej hotfestival.infoiego, r. O ile tytul ogloszenia pisany kapitalikami duzymi literami jest akceptowalny, zeby przyciagnac oko czytelnika, to tresc pisana w ten sposob jest ciezko czytelna. Manicure Hybrydowy warszawa Wilanow Witam!

  ogloszenie masaz